כיצד נוכל לסייע לך ?

מאשר/ת קבלת מידע שיווקי

אני מאשר/ת שקראתי את מדיניות הפרטיות

  • רובוטים תעשייתים אוטומציה פס יצור

שיתוף פעולה אסטרטגי : סטארטאפ חדשנות בתחום השלד הרובוטי

סטארטאפ \ חדשנות בתחום השלד הרובוטיכחלק מחזון החברה להאיץ את פיתוח הרובוטים לשירות האדם (service robotics) בשנת 2013 חתמה יאסקווה העולמית על שיתוף פעולה אסטרטגי והשקעה בחברת ריווק רובוטיקס –מובילה בינלאומית. ריווק רובוטיקס, פיתחה שלד חיצוני להולכת מוגבלי תנועה ופגיעות עמוד שדרה תחתונות (חליפת ריווק). מעין שלד מלאכותי מבוסס על מערכת רובוטית, שמולבשת על רגליו של מוגבל בתנועה, לומד את תנועות גופו ומניע את השלד בהתאם. עבור אלו אשר פלג גופם התחתון משותק מאפשר המכשיר תפקוד יומיומי עצמאי ושיפור איכות התנועה.

יסקאווה היא המפיצה הרשמית של REWALK ברחבי אסיה.

חליפת ריווק פועלת באמצעות טכנולוגיה ייחודית של חליפה רובוטית מצויידת במנועים חשמליים המפעילים את תנועת הברך והירך. החליפה מנטרת את התנועה באמצעות מערכת בקרה ושליטה על כל שינוי עדין במרכזי הכובד, תוך חיקוי צורת ההליכה ומאפשרת מהירות צעידה טבעית.

הגברת התנועתיות והטבת תפקודי כלל מערכות הגוף יוצרת יתרונות בולטים לשימוש בחליפת ריווק כגון שיפור היציבה, ירידה באחוזי שומן הגוף, זרימת הדם, שיפור בבריאות הנפש, צמצום עייפות, שיפור מערכת חילוף החומרים איכות התנועה והעומס על המפרקים, שיכוך בכאב וצמצום במתח השריר.

המוצר החדש של החברה, ReWalk Personal 6.0 System  מיועדת לשימוש יומיומי הן בבית והן בשגרת הפעילות ובקהילה. החליפה מותאמת באופן ייעודי למטופל, תוך אופטימיזציה לתנועת גוף מסונכרנת ובטיחותית. ריווק הינה המערכת הנחקרת ביותר במחקרים קליניים.

לפרטים נוספים: Rewalk Robotics

English
עם המשך הגלישה באתר, את\ה מאשרים את השימוש שלנו בקוקיז בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו
By continuing to use our site you agree to us using cookies in accordance with our Privacy Policy